top of page

Sucha i szara skóra zimą – to już przeszłość!

Zaktualizowano: 19 sty 2021

Medycyna estetyczna w walce z szarą, wysuszoną i podrażnioną zimowym powietrzem skórą. Poznaj nasze najlepsze i najczęściej wybierane zabiegi w sezonie zimowym.


Każdy z nas zmagał się z problemem nadmiernie wysuszonej skóry w sezonie zimowym. Silny wiatr, mróz, gwałtowna zmiana temperatur wywołana przemieszczaniem się z ogrzanych pomieszczeń na zewnątrz bądź odwrotnie – to nie lada wyzwanie dla naszej skóry. Narażona na negatywne czynniki szybko traci odpowiedni poziom nawilżenia, staje się szorstka, poszarzała, skłonna do podrażnień i nieprzyjemna w dotyku. Dlatego wymaga szczególnej troski w tym trudnym dla niej sezonie.

Najważniejsze co możemy dla niej zrobić to zadbać o jej odpowiednie nawilżenie zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz.

Niestety nawet najlepszy krem, który działa jedynie na zewnętrzne warstwy naszej skóry nie pomoże tak, jak profesjonalny zabieg w gabinecie lekarza medycyny estetycznej.


Zespół Dr Magdzińskiej ma w swojej palecie całą gamę zabiegów ukierunkowanych na potrzeby cery w okresie zimowym.Indywidualna konsultacja z naszymi specjalistami zapewni odpowiedni dobór zabiegów dedykowanych Twojej skórze.


Poznaj najlepsze rozwiązania na problemy skóry zmęczonej zimową aurą.

  • Mezoterapia, dzięki której skóra zostanie dogłębnie nawilżona i odżywiona, odzyska utracony blask a drobne zmarszczki zostaną wygładzone;


  • Zabiegi rewitalizujące, długotrwale nawilżające skórę o działaniu przeciwstarzeniowym dające natychmiastową poprawę elastyczności skóry;


  • Peelingi chemiczne, które zniwelują oznaki fotostarzenia się skóry, wygładzą zmarszczki i przebarwienia, uelastycznią skórę. Okres zimowy To doskonały moment, by pozbyć się niechcianych, letnich pamiątek w postaci przebarwień i plam, a jednocześnie przygotować cerę na nadejście wiosny.Jeśli w Twojej głowie pojawiła się już myśl: jak mogę pomóc mojej skórze w trudnym dla niej sezonie to jest to pierwszy krok do sukcesu, a jak się mawia: pierwszy jest ponoć najtrudniejszy… Skoro już się na niego zdecydowałaś/eś kolejne wykonamy za Ciebie.


Gwarantujemy zadowolenie i z niecierpliwością na Ciebie czekamy :).


260 wyświetleń

Kommentare


bottom of page