top of page
o-nas-banner_2.jpg

Jesteś w dobrych rękach.

Możesz się zrelaksować,
a my sprawimy aby twoje naturalne piękno rozkwitło.

profilowe.png

DR JUSTYNA MAGDZIŃSKA

Ekspert medycyny estetycznej

Dzięki doświadczeniu z różnych dziedzin medycyny spogląda na twarz Pacjenta i widzi jej problemy trójwymiarowo. Planując skrupulatnie terapię, dużo czasu poświęca na rozmowę z Pacjentem stawiając zawsze na pierwszym miejscu jego oczekiwania i optymalny efekt. Jej diagnoza zawsze bazuje na silnych filarach wiedzy anatomicznej. Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy i ust przy zachowaniu daleko idącego umiaru w ilości preparatu, uzyskując naturalny efekt bez przerysowania. Dla dr Magdzińskiej w medycynie estetycznej naważniejsza jest poprawa jakości skóry. Dlatego też, w codziennej praktyce stawia na zabiegi anti-aging. Lubi łączenie technik zabiegowych dla uzyskania lepszego rezultatu oraz krótszego okresu rekonwalescencji pozabiegowej. W swojej pracy stosuje szeroki wachlarz procedur - od naturalnej stymulacji osoczem, czy fibryną bogatopłytkową, toksynę botulinową - po stymulatory tkankowe i nici biorewitalizujące. Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy technicznej uwielbia pracę z laserami i urządzeniami hi-tech, uzyskując ponadprzeciętne rezultaty. Potrafi zaskoczyć nawet swoich wieloletnich Pacjentów innowacyjnością i wielotorowym podejściem do danego zagadnienia. Podczas rekomendowania zabiegów estetycznych kieruje się przede wszystkim optymalnym efektem i bezpieczeństwem procedur. 

W Gabinecie Pacjenci cenią ją za życzliwość, empatię i indywidualne spojrzenie na każdy problem, z którym się zgłaszają. W jej rękach Pacjent czuje się bezpiecznie. 

Pomimo wieloletniej praktyki w medycynie estetycznej nieustannie szuka dla swoich Pacjentów optymalnych rozwiązań rozwijając swoje umiejętności w kraju i zagranicą. 

Od kilku lat z powodzeniem prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy podczas, których zwraca bezwzględną uwagę na precyzję podania preparatów, technikę iniekcji i wyobraźnię przestrzenną. Pracę w swoim Gabinecie łączy z pracą w uniwersyteckim szpitalu klinicznym. Uwielbia dalekie podróże oraz spędzanie czasu z rodziną na łonie natury.

profilowe_urbanska_circle.png

DR MARZENA URBAŃSKA

Ekspert od modelowania twarzy

Rzuca wyzwanie czasowi, przywracając pacjentom młodzieńczy wygląd. Specjalizuje się w modelowaniu owalu twarzy i przywracaniu utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej. Wykonuje również zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego – jej ulubione procedury medyczne to baby botoks i zabiegi z kwasem hialuronowym w dolnej części twarzy (np. w okolicach żuchwy). Nie stroni jednak od zabiegów z użyciem nici, laseroterapii czy sprzętów hi-tech uzyskując świetne rezultaty. Stawia na naturalność jest zwolenniczką zabiegów przeciwstarzeniowych. Często sięga po osocze czy fibrynę bogatopłytkową jako zabiegi regeneracyjne, które powstrzymują upływ mijającego czasu. Ceni sobie zabiegowy minimalizm z jednoczesną maksymalizacją efektów. Pani Doktor od wielu lat z dużym powodzeniem szkoli kolejne pokolenia lekarzy pragnących realizować swoje powołanie w medycynie estetycznej. 

Pomimo wieloletniej praktyki w medycynie estetycznej nieustannie szuka dla swoich Pacjentów optymalnych rozwiązań rozwijając swoje umiejętności w kraju i zagranicą.  W Gabinecie zawsze uśmiechnięta, empatyczna z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i przyrody.

Stawiamy na rozwój

Aby zapewnić naszym pacjentkom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, nieustannie uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych spotkaniach eksperckich. 

Publikacje w mediach

bottom of page